Dodaj swoje case study na newsfeed.pl!

Adam Zbiejczuk

1. 3. 2018Inne

Newsfeed.pl stara się pokazywać silny wpływ wykorzystania Facebooka dla biznesu. Pisanie artykułów o tym, jak to robić może być zabawą i z pewnością ma swoją edukacyjną wartość. Uważamy jednak, że równie ważne, jeśli nie najważniejsze jest przedstawienie tutaj najlepszych case study, doskonałych wyników i świetnej pracy wykonanej zarówno przez agencje jak i klientów.

Wiemy również, że wśród nas i naszych partnerów nie ma żółtodziobów. W związku z tym każde opublikowane tutaj case study, jest wartościowe i zweryfikowane.
Z pewnością dodatkową zaletą jest fakt, że bardzo blisko współpracujemy z przedstawicielami Facebooka. Podsumowując, możecie polegać na jakości i rzetelności case studies, które są tutaj publikowane.

Cel

Chcemy pomóc całemu ekosystemowi sieci społecznościowych i dzielić się najlepszymi praktykami. Oznacza to również szansę na zaprezentowanie polskich osiągnięć i know-how w dziedzinie social media na arenie międzynarodowej.  Zatem Ty również możesz opublikować swoje case study i doświadczenia na Newsfeed.pl. Jeśli myślisz, że udało Ci się zrobić coś wspaniałego, podziel się tym sukcesem z innymi. Skontaktuj się z nami pod e-mailem: redakcja@newsfeed.pl i pochwal się swoimi wynikami :-). Najlepsze case study zamieścimy na newsfeed.org tak by mogła się z nimi zapoznać społeczność międzynarodowa.

To Cię może zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Shares