Dlaczego warto śledzić artykuły na Newsfeed.pl?

1. 10. 2016Inne

Wszystkie materiały, które tutaj publikujemy mają przede wszystkim bardzo praktyczne zastosowanie. Dzięki temu oferujemy tu konkretną wiedzę w porównaniu do często powtarzanych, ogólnych prawd w stylu: „jak tworzyć interesujące reklamy i kierować je do odpowiednich odbiorców“. Naszym głównym celem jest pomoc reklamodawcom w osiąganiu lepszych rezultatów na Facebooku, co przekłada się na powiększenie ich zysków i wzrost wartości biznesu.

Ten sam cel mieliśmy tworząc platformę ROI Hunter – narzędzie pomagające maksymalizować zwrot z inwestycji, zwiększyć liczbę klientów, czy pozyskać tańszy ruch na stronę www, poprzez kampanie reklamowe na Facebooku.

W 2013 roku zostaliśmy zaproszeni do programu Accelerate Facebook. W ramach współpracy z pracownikami Facebooka stworzyliśmy platformę przeznaczoną do zaawansowanych  działań marketingowych przy użyciu tego medium – ROI Hunter‘a. Mamy jednak świadomość, że reklamodawcy muszą najpierw skorzystać z natywnych narzędzi Facebooka do tworzenia kampanii, zanim wypróbują bardziej zaawansowaną platformę, taką jak nasza.

Dlatego tez zdecydowalismy się udostępniać nasze najlepsze praktyki, ponieważ:

  • Nasza platforma posiada dostęp do szczegółowej analityki dla około 2 mln reklam
  • Każda z reklam może być analizowana pod kątem ponad 100 parametrów, pochodzących nie tylko z Facebooka, ale również z Google Analytics‘a
  • Korzystając z pokładów danych możemy analizować różne strategie i wdrażać najlepsze praktyki
  • Monitorujemy kampanie naszych reklamodawców w ponad 50 krajach, śledząc aktualne trendy rynkowe
  • Dysponujemy wewnętrzną biblioteką najlepszych praktyk kampanii na Facebooku
  • Testujemy rozwiązania Facebooka alfa/beta kilka miesięcy przed ich oficjalną publikacją

 

Dlatego też zachęcamy Cię do skorzystania z doświadczenia naszych specjalistów, opinii naszych klientów oraz ekspertów. Mamy nadzieję, że zainspirują Was one do ulepszania własnych kampanii na Facebooku. Liczymy tutaj także na wskazówki, jakich porad potrzebujecie. Staramy się dostarczać przede wszystkim wiedzę, która wynika z naszych doswiadczeń i może rzeczywiście pomóc innym w prowadzeniu kampanii.

Porady publikowane tutaj wynikają z doświadczeń naszych kolegów prowadzących kampanie między innymi na rynkach: polskim, słowackim i czeskim. Niemniej jednak nasze doswaidczeni jest globalne – zatem w razie potrzeb – służymy pomocą i wiedzą z innych rynków.

Potrzebujecie konkretnych wskazówek? Albo może masz temat, którym chciałbyś się z nami podzielić lub potrzebujesz opinii naszych specjalistów? – wyślij do nas email na adres: redakcja@newsfeed.pl

To Cię może zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Shares