E-booki

Powiększ swoją marketingową biblioteczkę o darmowe, specjalistyczne e-booki od zespołu Newsfeed.pl!

Kompleksowy przewodnik przygotowania kampanii na Facebooku (+ lista zadań do zrobienia!)

E-bookiZaplanowanie, przygotowanie i uruchomienie porządnej kampanii na Facebooku może być nieco przytłaczającym zadaniem. Do przemyślenia jest wiele różnych aspektów, o których mogą zapomnieć nawet profesjonaliści. Stresujesz się przed kliknięciem przycisku “publikuj”? Koniec z tym! Sprawdź nasze porady na temat przygotowania kampanii na Facebooku oraz pobierz listę zadań do zrobienia.

Psss.. Na końcu znajdziesz link do gotowej listy, w której będziesz mógł znaleźć wszystkie niezbędne kroki przed uruchomieniem kampanii. Jeśli nie wiesz, jak wykonać któryś z nich, to wstawiliśmy tam również linki do poradników.

Aktualizacja treści: Wrzesień 2018


 

Specyfikacja grafik i video w reklamie na Facebooku i Instagramie

E-bookiPrzygotowanie efektywnej i efektownej kampanii na Facebooka wymaga wykorzystania różnych formatów grafik i filmów. Każde umiejscowienie i format będzie miał inne wymagania co do tekstu, rozmiaru pliku czy CTA. Jak to wszystko zapamiętać? Nie trzeba! Wystarczy zapoznać się z naszym e-bookiem, który zbiera wszystkie wymagania na kilkunastu stronach.

Psss.. Specyfikacje grafik na Facebooku i Instagramie to temat bardzo zmienny, dlatego będziemy aktualizowali ten e-book bardzo często. Upewnij się przed pobraniem, że posiadasz aktualną wersję książki.

Aktualizacja treści: Październik 2018