O projekcie

nfpl-kohoNewsfeed.pl powstał jako magazyn internetowy poświęcony problematyce Facebooka i jego wykorzystania przez tzw. użytkowników firmowych, w szczególności marketerów. Chodzi o otwartą platformę, za którą stoi Facebook Marketing Partner – ROI Hunter ze wsparciem samego Facebooka. Dzięki intensywnej kooperacji z serwisem często mamy dostęp do kompleksowych informacji z oficjalnych źródeł wcześniej niż zostaną one ogłoszone publicznie.

Współpracujemy z przedstawicielami największych doświadczonych w marketingu Facebookowym agencji ale także z niezależnymi specjalistami. Dostarczamy sprawdzone nowości bezpośrednio ze źródeł, inspirujące analizy, rady i wskazówki, jak lepiej korzystać z Facebooka.

Newsfeed.pl nie zajmuje się spekulacjami ani wytykaniem braku kompetencji administratorów. Nie jest również przeznaczony dla zwykłych użytkowników – tego typu treści szukajcie gdzie indziej. Nam przede wszystkim chodzi o edukację rynku w obszarze Facebook marketingu i reklamy. Będziemy pomagać firmom i agencjom, jak w efektywny sposób pracować, wykorzystując sprawdzone rozwiązania. Jednocześnie nie chcemy i nie możemy wyręczać helpdesk Facebooka: pomożemy Wam ze znalezieniem właściwego formularza, ale nie damy Wam gwarancji odzyskania strony lub zablokowanego profilu.

Poniżej przedstawiamy listę aktywnych partnerów. Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą, bez wahania piszcie na mail redakcja@newsfeed.pl. Zachęcamy również do dzielenia się uwagami na nasz temat. Oczywiście jesteśmy na Facebooku, ale także na Twitterze, gdzie znajdziecie zawsze najświeższe informacje czy zreferowane linki do nowości.

Shares